כרגע צופים בדף:

0

גולשים

נמאס לך שמשהו עוצר אותך מלהצליח בענק?

רוצה לבנות בטחון עצמי בלתי מעורער?

חולם לגלות את סודות ההשפעה?

ברוכים הבאים לדף רכישת הספר "לצאת מהמטריקס"

מאת שחר קאיקוב

מה אם אני אגיד לכם שכל החיים,
לימדו אתכם דברים לא נכונים לגבי הצלחה,
ולגבי הדרך שבה העולם שאנו חיים בו עובד,
תאמינו לי?

למה לדעתכם רוב האנשים,
חיים בתחושת פספוס והחמצה,
ואיך זה שישנם אנשים בודדים,
המצליחים לבנות לעצמם את החיים שהם באמת רוצים,
בזמן שכל השאר רק שורדים?

"לצאת מהמטריקס",
מתאר את הדרך שבה המטריקס משפיע לנו על החיים,
איך מהנדסים לאנשים את התודעה,
ואיך אתם הולכים לצאת מהמטריקס,
ולקבל שליטה על חייכם.

98 ₪ בלבד. (לא כולל משלוח)

נותרו 20 עותקים אחרונים.

אודות שחר קאיקוב:

שחר קאיקוב הוא מנטור להצלחה בחיים ובעסקים, ומומחה בתחומי ההשפעה. במשך שנים שחר חקר את סודות ההצלחה של האנשים המצליחים בעולם, ותמיד סיקרן אותו לדעת למה יש אנשים שכל ההצלחה מגיעה אליהם, בזמן שיש אנשים מוכשרים שההצלחה פשוט חומקת מהם. בספר שחר חושף בפניכם את הסיפור ההצלחה האישי שלו, ושל מאות מהלקוחות שעזר להם לנפץ את תקרת הזכוכית שלהם על ידי שינוי תודעתי ומתן כלים פרקטים להצלחה פורצת דרך בחיים, ובכך עזר להם לצאת מהמטריקס ולחיות כמו שהם באמת רוצים. שחר מלא בתקווה שכל מי שיקרא את הספר הזה יעבור תהליך תודעתי שישנה לו את המיינדסט ויפתח לו את התודעה, כדי שיוכל לסלול לעצמו את מסלול ההצלחה בחייו. 

מוכנים לצאת מהמטריקס?

מה אומרים על המתודה שלנו?

בתקשורת:

סיפורי הצלחה:

מה תקבלו בספר?

איך לחיות חיים מלאי תשוקה, אנרגיה ועוצמה!

איך לבנות בטחון עצמי ושליטה רגשית בלתי ניתנים לערעור.

איך לנפץ את תקרת הזכוכית והחסמים שלך פעם אחר פעם.

איך להתנתק מהתלות הכלכלית, ולחיות בשפע ובצמיחה מתמדת!

איך לחיות בחופש אמיתי ולעשות את כל שעולה על רוחך!

איך להצליח בחיי הזוגיות שלך ולחיות במלוא האהבה והתשוקה!

איך להיות בעל השפעה, מוביל דעת קהל, ולשנות חיים של אנשים. 

איך להפסיק לפספס את ההצלחה שלך ולפרוץ במהירות.

הקדמה "לצאת מהמטריקס" מאת שחר קאיקוב:

למי שעדיין לא מכיר אותי, קוראים לי שחר קאיקוב וגדלתי בעיר נתניה יחד עם הורי ו-2 אחיותיי, וגם אני בדיוק כמוכם תמיד רציתי להגשים את עצמי ובענק ולנפץ את תקרת הזכוכית שלי. אני יודע שאולי אנחנו לא נמצאים באותם המקומות כרגע, אבל אני יכול להבטיח לכם שגם אני בדיוק כמוכם עברתי תקופות קשות בחיים שלי ואפילו הישרדותיות, כאשר הדברים הכי חשובים לי בחיים נלקחו ממני בין רגע וללא שום הכנה מוקדמת. אני מאמין שחלקכם מחפשים להגיע לרמה הבאה שלכם בחיים ורוצים לפרוץ קדימה, וחלקכם לא יודעים אפילו מאיפה להתחיל או איך לאסוף את השברים. אני לא יכול להתחייב בפניכם שתצליחו לצאת מהמטריקס ושהספר הזה ישנה לכם את החיים, ואני לא אהיה זה שיבטיח לכם הבטחות שווא, כמו שקורה אצל רוב המנטורים לצערי.

להמשך קריאה לחץ כאן

אבל אני כן מתחייב בפניכם, שכל הידע והכלים שנכתבו על ידי בספר זה שיפרו לי את החיים באופן יוצא מן הכלל, שינו את המציאות שלי ב-180 מעלות גם כשחשבתי שהכל אבוד, ואני קיבלתי שליטה שמעולם לא חשבתי שאצליח להשיג בחיים שלי. לצאת מהמטריקס זה לא ספר בדיוני או רעיוני שמטרתו להעביר מסרים או תיאוריות בלבד, זהו ספר מעשי ופרקטי שתוכלו בעזרתו לשנות את חייכם ולהגיע לחלומות שתמיד שאפתם לכבוש, בדיוק כמו שאני עשיתי, ומאות הלקוחות שהגיעו אליי בכוונה וברצון עז לשנות לעצמם את החיים והמציאות. אני חייב לומר שבודדים האנשים שמוכנים באמת לייצר שינוי בחיים שלהם, וזו גם הסיבה לכך שבודדים האנשים שחיים בשיא ההצלחה, בזמן שכל השאר חיים בתחושת פספוס והחמצה. אני מאמין שאם אתם כאן, אתם האנשים שרוצים לשנות לעצמם את החיים, ומוכנים לשלם את המחירים ואת העבודה שנדרשת מכם, כדי להבטיח עתיד טוב יותר לעצמכם ולאנשים שאתם אוהבים. השקעתי בספר זה מאמצים רבים כדי ששום מילה ושום אות לא יהיו מיותרות, ועל מנת שתוך כדי קריאה אתם לא רק תלמדו, אלא גם תעברו שינוי תודעתי על ידי כלי השפעה חזקים שאני בעצמי עובד איתם, ושחלק מהם גם תלמדו בספר זה ותוכלו ליישם בחיים שלכם ועל אנשים אחרים. עכשיו, כשהכוח בידיים שלכם, זו האחריות שלכם לצאת מהמטריקס, ולבנות את מסלול החיים הנכון עבורכם. ספר זה יעזור לכם לשפר את הביטחון העצמי שלכם, ילמד אתכם כיצד להתנתק מהאזיקים וההשפעות שמחזיקים אתכם במקום, יפתור לכם שאלות גדולות לגבי הצלחה, ויעניק לכם מפת דרכים שתהפוך אתכם לאנשים משפיעים ומעוררי השראה. הרבה אנשים רוצים לייצר שינוי בחיים שלהם, אבל הם לא כולם מוכנים להשתנות. אני מאחל לכל מי שקורא את הספר וכבר החליט להשקיע בעצמו, לשאוף להשתנות כמה שיותר וכמה שיותר מהר, ומי יודע אולי בסוף הספר כבר לא תכירו את עצמכם יותר, ותתחילו להתרגל לגרסה החדשה והמשופרת שלכם, ושל החיים וההצלחות פורצות הדרך שתייצרו בזכות כך. אני כבר משתוקק לשמוע מכם מה הצלחתם לשנות בחיים שלכם, ואני מקווה שגם אתם מתרגשים כמוני. אני רוצה להגיד תודה לכל מי שתמך בי ובדרך שלי, למשפחה שלי, לשותפים שלי, וללקוחות המדהימים שלי, שיום יום מלמדים אותי דברים חדשים ועוזרים לי להפוך לאדם טוב יותר. מקווה שתהנו מהקריאה, והכי חשוב, שתנפצו את תקרת הזכוכית שלכם.

תוכן העיניינים:

98 ₪ בלבד. (לא כולל משלוח)

נותרו 20 עותקים אחרונים.