חולם להרוויח
ללא תקרת שכר?


נמאס לך
להתפשר על העיסוק וההצלחה שלך?


רוצה ללמוד להכניס יותר מ-5 ספרות בחודש?

חולם להרוויח ללא תקרת שכר?

 נמאס לך להתפשר על העיסוק וההצלחה שלך?

יש לך רעב ללמוד להכניס יותר מ-5 ספרות בחודש?

אם כן, הגיע הזמן לשינוי:

להרשמה ולפרטים למסלול:
"לנפץ את תקרת הזכוכית במכירות"
הצטרף עכשיו! 

בונוס לשבוע הקרוב בלבד! 
קבלו במתנה את הקורס הדיגיטלי "להפוך לאיש מכירות מליגת-העל"

מספר המקומות שנותרו:
7

אם דמיינת לעצמיך חיים ללא תקרת שכר,

חיים של חופש ושליטה על ההכנסות שלך,

מבלי לדאוג יותר למצב החשבון בבנק..

בטח שאלת את עצמך,
איך גם אתה יכול לעשות את זה,

ולהפוך לאדם בעל יכולות,
ושיודע להכניס הרבה כסף,

ולחיות ברמת החיים שמגיעה לך!

 

תגיד,
שאלת את עצמך פעם,

מה מפריד בין אנשי המכירות מליגת-העל,

שיודעים איך להכניס הרבה כסף,

לשאר האנשים שמשאירים כסף על הרצפה?

 

תהית לעצמך פעם איך לעזאזל,

יש בודדים שמוכרים עסקאות גדולות ועושים רווחים מטורפים,

בזמן שכל השאר "שוברים שיניים" ובקושי שורדים?

 

אם אתה מחפש את ההכשרה והסביבה, 

שתהפוך בה למומחה במכירות ובהשפעה!

ואתה רוצה להרוויח ללא תקרת זכוכית בחיים שלך!

תן לי לעזור לך לעשות את הקפיצה,

הכי משמעותית שתקרה לך ב-2023!

במסלול לנפץ את תקרת הזכוכית במכירות!

השאר פרטים עכשיו ונשוחח על הכל!

מה אתם מקבלים אצלנו?

הכשרה שתהפוך אותך לאיש מכירות מליגת העל:

בחלק ראשון – להפוך למאסטר במכירות ובהשפעה:

בין אם כבר יש לך ידע וניסיון במכירות, ובין אם יש לך את הכישרון אבל אתה בתחילת הדרך שלך, חשוב שתדע ששיטות המכירה כיום פשוט לא עובדות, מאחר והלקוחות כבר יודעים את תסריטי המכירה של אנשי המכירות בעל פה, והם כבר לא נאיביים, מה שאומר שאיש המכירות צריך להיות הרבה יותר עמוק והרבה יותר חכם במכירה, ובטח לא לפעול על "אוטומט" עם תסריט.

בחלק הראשון תלמדו את עקרונות המכירה ואת השיטות שיגרמו ללקוח לקנות מכם במקום שתצטרכו למכור לו, מבלי להישמע מכירתיים, ומבלי לאבד את הלקוח כי הוא שומע "עוד איש מכירות" על הקו. בחלק זה נלמד ידע, עקרונות מכירה ושיטות של אנשי המכירות מליגת העל, ובנוסף נערוך סימולציות ותרגולים בכיתה כדי להטמיע את מיומנויות המכירה שיהפכו אותך למאסטר.

המטרה היא לדעת כיצד להוביל בשיחה ולעזור ללקוחות לקבל החלטות גורליות על חייהם, ובשביל זה, אתם צריכים להפוך למומחים במכירות ובהשפעה, ובלעזור לאנשים להתמודד עם החסמים של עצמם! הם יגידו לכם תודה ענקית אחר כך!

בחלק השני – להפוך למומחה ב"נטרול התנגדויות":

קרה לך כבר פעם שעשית שיחת מכירות שלמה עם לקוח, וכשהגעת לשלב ההצעה לפתע עלו כל ההתנגדויות האפשריות, ופשוט מצאת את עצמיך עם "הלשון בחוץ", כבר חסר סבלנות ובסוף אחרי כל הזמן שהשקעת איבדת את המכירה?

בשלב ההכשרה השני, תלמדו איך הלכה להתמודד עם כל התנגדות או התלבטות שהלקוח מעלה, לא משנה כמה הלקוח "קצר" אתכם, ולא משנה כמה ההתנגדות נראית "בלתי אפשרית". כאן תקבלו כלים מעשיים, שנלקחו מעולמות ההשפעה וה-NLP, כדי לעזור לכם לדעת כיצד להתמודד אל מול כל התנגדות של הלקוח, ולהגדיל אחוזי מכירות במאות אחוזים! זה החלק שהמכירה הופכת למהנה, כי אתה הופך להיות שחקן מוביל על המגרש, שיודע לעבור בין המכשולים בלי שום בעיה, גם בחלק זה יהיו סימולציות ועבודה של תרגול והטמעה, כדי לייצר שינוי מיידי בתוצאות שלך במכירות.

בחלק השלישי – להפוך לאיש מכירות בחברת שחר קאיקוב:

בחלק השלישי, מצטייני המסלול שלקחו אחריות ועבדו קשה כדי להשתפר וללמוד, יקבלו הזדמנות להיכנס לעבוד בחברת שחר קאיקוב – בתפקיד אנשי מכירות, אשר יצטרפו לתפקיד משמעותי בסביבה עסקית חזקה ופורייה לצמיחה, ירוויחו כסף בתחום המכירות ללא תקרה, יעמדו יחד עם שחר על במות גדולות, וילמדו את הידע והכלים הסודיים של המנטורים המובילים בעולם!

מספרים עלינו:

טלוויזיה:

3 טיפים חזקים ביותר על שיווק
ערוץ 14 עם שי גולדן

כיצד לצאת לעצמאות?
מתוך פותחים יום ערוץ 13

איך לנפץ את תקרת הזכוכית בחיים ובעסקים? - ערוץ 14 עם שי גולדן

כתבות:

בוגרי תהליכים מספרים:

איך בנוי המסלול העסקי:

מסלול המכירות מורכב מ-6 מפגשים בכיתה עם שחר האורכים כ-4 שעות למפגש, בהם אנו הולכים ללמוד שיעור אחר שיעור, איך להפוך למאסטרים בהשפעה ובמכירות, גם אם אתם ממש בתחילת הדרך.

המפגשים כוללים הבנה עמוקה על עולם המכירות, ופרקטיקה ליישום מיידי, והכל מבוסס על שיטות וכלים מוכחים להצלחה במכירות, עם מנטור מכירות צמוד שעוזר לכם לאורך כל המסלול.

שחר לא רק הולך ללמד אתכם את הכלים שהוא עצמו עובד איתם, הוא גם הולך לחבר לכם את כל הנקודות, ויעזור לכם להפוך למומחים ומיומנים ביישום הכלים הללו! חלק גדול מפריצת הגבולות קורה בכיתה, וחלק אתם מיישמים בבית עם המשימות שעליכם לבצע בין המפגשים.

היתרון הענק של המסלול, הוא ששחר דואג לחיבורים ושיתופי פעולה בין כל החולמים, היזמים ובעלי העסקים שבחרו להצטרף לנבחרת והולכים להפוך לסיפור ההצלחה הבא של ישראל!

שחר מאמין, כי סביבה מנצחת היא המרכיב הסודי במתכון להצלחה!

אז חוץ מאנרגיות שיא, ואווירה של השראה ועוצמה,

שחר גם דואג לכך שלא תעברו את המסע הזה לבד, ושתקבלו את התנאים הכי טובים להצלחה!

אנו סופר מתרגשים בשבילכם, ומחכים לפגוש אתכם במסלול לנפץ את תקרת הזכוכית במכירות!

מסר אישי משחר קאיקוב

מסר אישי
משחר קאיקוב

אני מאמין שלא הגענו לסיבוב החיים הזה, כדי להתפשר ולחיות ללא תחושת שליטה והגשמה עצמית, 

ואני מאמין שאם אתם כאן, גם אתם חושבים ככה.

מגיעים אליי בכל חודש, כלכך הרבה אנשים שלא מצליחים לפרוץ, חלקם חיים אפילו בהישרדות, והם צריכים עזרה, והכי גרוע מבחינתם, זה לעבור חיים שלמים, מבלי שהגיעו למה שהיו מסוגלים להשיג, רק כי לא קיבלו את העזרה הנכונה בדרך.

אני יודע שגם אני הייתי צריך הרבה עזרה ממומחים בדרך שלי להצלחה, וגם אני הייתי אבוד בחיים שלי, כשלא קיבלתי אותה, ואני מאמין שאם אתם כאן, גם אתם מתחברים לאמת הזו, ולמשימה לקבל עזרה ולייצר פריצת דרך משמעותית בחיים.

חזון החברה שלנו, הוא לעזור ליותר מ-10 מיליון אנשים, לנפץ את תקרת הזכוכית האישית והכלכלית שלהם, מבלי שיצטרכו לשרוף על כך שנים של מחדלים ופניות לא נכונות בדרך שגורמים לפספוסים רבים, ואנחנו עושים זאת על ידי מתן מעטפת 360 שתכווין ותסייע להם להפוך לאנשי מכירות מליגת העל ולאנשים ששולטים בעסק שלהם וברווחים, ללא תקרת זכוכית!

אנחנו מחפשים אנשי אור, אנשים שמגיעים עם ד.נ.א של שליחות ושל נתינה לעולם, אנשים אובססיביים להצלחה, אנשים שמכורים לתוצאות ולשינויים משמעותיים, וכאלו שלא מוכנים להתפשר ולחיות חיים שהם לא רוצים!

ואם אתכם כאלה, לכם אנחנו רוצים לעזור!

במרכז אנחנו מאמינים בסביבה חזקה ומנצחת, ואנו מציעים ללקוחות שלנו הדרכות, ליווים ומעטפת, שייקחו אותם מעלה במהירות ובביצועי שיא, ללא פשרות, עם הידע הכלים ושיטות העבודה המדויקים ביותר.

אז אני מאוד שמח שאתם פה, ואם נמצא מתאימים אחד לשני, אני יודע שנכבוש פסגות ענקיות ביחד.

שיהיה המון בהצלחה בתהליך הקליטה, ומי יודע, אולי נתראה ממש בקרוב!

מזל טוב! קיבלת שיחת ייעוץ במכללת שחר קאיקוב במתנה

כדי לא לפספס את שיחת הייעוץ, יש לשריין מועד ביומן האלקטרוני ולהירשם!
שיהיה המון בהצלחה, ועד שנשוחח שיהיה המשך קריאה מהנה!