הכנס הדיגיטלי לפרוץ משכיר לבעל עסק ב-2024

עם שחר קאיקוב
ב-28.01 בשעה 18:30

חולם להצליח בענק ולהרים עסק ריווחי משלך?

רוצה לגלות איפה
80% מבעלי העסקים
נופלים בדרך להצלחה?

משתוקק לצאת לעצמאות ולהפסיק רק לחלום?

ימים
שעות
דקות
שניות

הכנס הדיגיטלי לנפץ את תקרת הזכוכית בעסקים ב-2023

עם שחר קאיקוב ב-18.12 בשעה 19:00

חולם להצליח בענק ולהרים עסק ריווחי משלך?

רוצה לגלות איפה 80% מבעלי העסקים
נופלים בדרך להצלחה?

משתוקק להפוך למותג מוביל שכולם ידברו עליו?

ימים
שעות
דקות
שניות

ברוכים הבאים להרשמה

לכנס הדיגיטלי לעסקים החזק ביותר בישראל:

לנפץ את תקרת הזכוכית בעסקים!

עם שחר קאיקוב,
מומחה לאסטרטגיה
ולפיתוח עסקי פורץ גבולות,
מומחה שיווק, מאמן מכירות,
ומרצה לאומנויות הבמה!

להרשמה לכנס הדיגיטלי לנפץ את תקרת הזכוכית בעסקים
השאר/י פרטים בטופס:

וקבל/י כרטיס כניסה לכנס בשווי 250 ש״ח

כרטיסים שנותרו:
9

ההרשמה לכנס היחיד מסוגו בעיצומה, אל תגידו אחר כך שפספסתם! הירשמו עכשיו.

עם שחר קאיקוב,
מומחה לאסטרטגיה
ולפיתוח עסקי פורץ גבולות,
מומחה שיווק, מאמן מכירות,
ומרצה לאומנויות הבמה!

הכנס הדיגיטלי לנפץ את תקרת הזכוכית בעסקים:

הכנס יעזור לכם לבנות את המותג שתמיד חלמתם
עליו ולנפץ את תקרת הזכוכית הכלכלית שלכם!

הכנס הדיגיטלי שחושף בפניכם את סודות בעלי העסקים המצליחים

ביותר בארץ ובעולם, בין אם יש לכם רעיון לעסק או עסק קיים,

אם אתם מחפשים את האסטרטגיה, השיטות והכלים שיעזרו לכם

להצליח בענק בעסק שלכם,

הכנס לנפץ את תקרת הזכוכית בעסקים, עם שחר קאיקוב,

ייקח אתכם לרמה הבאה שלכם.

עם מה תצאו מהכנס?

איך להרים עסק חזק וריווחי ב-2023 גם אם אין לך עדיין כלום

למה השיווק שלך לא מתפוצץ? סודות השיווק של חברות הענק

איך לבדל את עצמיכם מהמתחרים ולטרוף את כל הקלפים

איך להפוך את הכישרון שלך לעסק ריווחי ומצליח

איך לשלוט בהכנסות, ולהפסיק לצמצם בהוצאות

למה רוב העסקים לא מצליחים ואיך להימנע מנפילות

איך להרים עסק שיניב כסף מהרגע הראשון

איך להפוך להיות מותג חזק ולהוביל את השוק

איך להרוויח מעל 100,000 ש"ח בחודש

איך לייצר צמיחה עסקית אגרסיבית, גם אם העסק תקוע

להרשמה לכנס הדיגיטלי לנפץ את תקרת הזכוכית בעסקים
השאר/י פרטים בטופס:

וקבל/י כרטיס כניסה לכנס בשווי 250 ש״ח

כרטיסים שנותרו:
9

ההרשמה לכנס היחיד מסוגו בעיצומה, אל תגידו אחר כך שפספסתם! הירשמו עכשיו.

בתקשורת:

סיפורי הצלחה:

למי הכנס מתאים?

// למי שהוא "ספוג" ומגיע מוכן ללמוד ולהעשיר את עצמו

// לכל מי שרוצה לייצר הזדמנויות חדשות ושפע בחיים שלו

// למי שמשתוקק לצאת מעולם השכירים ולפתוח עסק חזק וריווחי

// לכל מי שמוכן להשקיע זמן כדי לרכוש מיומנויות חדשות

// למי שמבין שכדי לייצר שינוי בחיים, צריך לייצר מהלכים חדשים

// למי שמרגיש מוכן להשקיע מעצמו כדי לייצר שינוי משמעותי

// לכל מי שמרגיש שהוא מסוגל להרבה מעבר לתוצאות שלו

// למי שנמאס לו להיתקע במקום, ורוצה לייצר פריצה משמעותית בעסק

מה אומרים על המתודה שלנו?

בואו להפוך גם את העסק שלכם לסיפור הצלחה!

ההרשמה לכנס היחיד מסוגו בעיצומה, אל תגידו אחר כך שפספסתם!
הירשמו עכשיו.

כרטיסים שנותרו:
9

למה שלא
תשתתפו בכנס?

למה שלא תשתתפו בכנס?

אני מבין שהשקעת בעבר כסף זמן ואנרגיה וההשקעה לא חזרה, למען האמת, גם לי זה קרה בחיים כמעט בכל תחום שהאמנתי בו, ונתתי מעצמי כדי להצליח ולראות תוצאות. לאחר שגם אני התאכזבתי, ואפילו התייאשתי מהלופים האלה, זו הייתה הנקודה שחיפשתי את התשובות הנכונות, מהאנשים הנכונים, כי הבנתי, שהסיבה שבגללה הייתי תקוע, הייתה בגלל הכוונה שלוקה בחסר, וגם אתם יכולים להצליח עם הכלים הנכונים, אם רק תבחרו בכך.

אני יכול להבין את החשש מלפתוח עסק, הראשונים לעצור אותנו מלעשות את הצעד הזה, הם בדרך כלל הסביבה הקרובה שלנו, שלא מאמינה שלפתוח עסק יכול להיות דבר בטוח, והם לא מצליחים לראות את ההצלחה האדירה שיכולה לקרות, אם רק יודעים לעשות את זה נכון. תנו לעצמיכם צ'אנס להכיר עולם שלם של הזדמנויות, של הצלחה ללא תקרת זכוכית, ושל חופש אמיתי לעשות את מה שאתם באמת רוצים, תאמינו לי שהסביבה שלכם תגיד לכם תודה אחר כך.

זה נכון שלא כל המנטורים הם האנשים הנכונים להקשיב להם, למען האמת, אתם אלו שצריכים לבחור מי יהיה המנטור שלכם, וזה בדרך כלל יהיה האדם שאתם הכי מאמינים לו וסומכים עליו. המילה "אימון", מכילה בה גם את המילה "אמון", ובשביל לתת למישהו לכוון אותך או לאמן אותך, אתה חייב לתת אמון בו, בעצמיך, ובתהליך. גם אם נכוותם בעבר, חובת הבדיקה והחיפוש אחר מי שמתאים לכם, היא עליכם, בדיוק כמו שאני חיפשתי ומצאתי את המנטורים שנכונים לי, למרות שהתאכזבתי בעבר.

החיים של רובינו נורא עמוסים, ולפעמים יכולים להיות לחוצים ואינטנסיביים. בדיוק בגלל הסיבה הזו, צריך ללמוד איך לייעל ולמקסם את הזמן שלנו, כדי להפיק מקסימום תוצאות, במינימום מאמץ. כך שכל מאמץ שלנו, יניב לנו תוצאות שיא, ויקרב אותנו בצעדי ענק אל המטרות שלנו. אם נמשיך לפעול בדרכים לא יעילות, אנו נשרוף הרבה מאוד זמן, כסף ואנרגיה, ועדיין לא נצליח לייצר פריצות דרך בחיים שלנו. תנו לי להראות לכם איך עושים את זה האנשים המצליחים בעולם, ותשקיעו מזמנכם, זה יהיה שווה את זה.

מסר אישי משחר קאיקוב

מסר אישי
משחר קאיקוב

היי מנפצי תקרות זכוכית!

אני כלכך שמח שאתם כאן, שהגעתם להבין איך אתם יכולים להצליח בעסקים, ושאתם מבינים שגם אתם מסוגלים להרים עסק מצליח בתחום שאתם אוהבים עם הכלים הנכונים!

בשנה האחרונה ליוויתי עשרות בעלי העסקים שסוף סוף הצליחו לייצר את הפריצה האישית והעסקית שחיכו לה, וחתכו אחת ולתמיד מהמקום שהיו תקועים בו. גם הם התחילו ממקום שהם רוצים יותר, שהם מבינים שהם מסוגלים ליותר, חלקם יזמים בתחילת הדרך וחלקם בעלי עסקים וותיקים, ומה שאפיין את הרוב המוחץ, הוא שנמאס להם להמשיך להתפשר על מה שהם יכולים להיות!

גם אני הייתי שם,

במקום הזה שרוצה כלכך הרבה יותר, שמרגיש שיש בו פוטנציאל שרק מחכה לפרוץ החוצה, אבל כל החיים שלי הייתי צריך לחלום בגדול, ולפעול בקטן, וגרוע מכך: לפעול בכיוון שלא מתאים לי.

להמשך קריאה לחץ כאן

לאחר שנים שעבדתי בהייטק כמהנדס חשמל, ואחרי 6 שנים שבהם הייתי דוגמן ושחקן ונחשפתי לסודות של גדולי המותגים בארץ ובעולם, הבנתי שאני לא מוכן להיות זה שמשרת צורכי מערכת שלא מאפשרת לו לנפץ את תקרת הזכוכית שלו, ושממשיכה לנצל את האיכויות שלו לטובת חזון של אדם אחר!

הייתה בי את התשוקה העזה להצליח, לפרוץ גבולות, לנפץ תקרות זכוכית, לצאת לחופש תעסוקתי וכלכלי ולבנות לעצמי את החיים שחלמתי עליהם כמו שעושים האנשים המצליחים בעולם,

ולמרות התשוקה העזה, למרות ההבנה שזה אפשרי, ולמרות שידעתי שאני יכול, זה לא קרה.

גם אני בדיוק כמוכם, חייתי את תחושת הפספוס והתסכול, למרות שהייתי ממצטייני הדיקן בלימודים, למרות שהייתי הייטקיסט המבריק במחלקה, למרות שהייתי דוגמן ושחקן ולמדתי מגדולי המומחים את עולם הפרסום, ולקחתי תפקידי מפתח לצד הכוכבים הגדולים בארץ ובעולם..

למרות הכל, הרגשתי שאני כל הזמן חותר בכיוון הלא נכון, בכיוון שלעולם לא יאפשר לי להיות מי שאני יכול להיות! בזמן שהגוף שלי עדיין היה באינטל, חברת ההייטק המצליחה בעולם, עם תנאים מפנקים, עם משכורות שמנות ומעמד גבוה, הרגשתי שאני מפספס את העיקר, ומסתפק במועט.

לא הבנתי איך זה יכול להיות שיש כלכך הרבה אנשים שאני יודע שהם פחות מוכשרים ממני, שיש להם פחות מה להציע ממני, שהם פחות נחושים להצליח ממני, ועדיין מצליחים הרבה יותר, וחיים את החיים שאני יכול לחיות.

הבנתי שמשהו חסר, ושאם רק אלמד איך עושים את זה נכון, אולי גם אני אצליח להגיע לשם, והפחד הכי גדול שלי באותה התקופה היה "האם ככה ימשיכו להיראות כל החיים שלי?".

בנקודה מסויימת, החלטתי שאני חותך מהחיים שלי כשכיר, ושאני הולך להגשים את החלום שלי להקים עסק מצליח בתחום שאני אוהב ומאמין בו! הפסקתי להקשיב לסביבה, הפסקתי לתת לפחדים לנהל אותי, והלכתי ללמוד מהמנטורים הגדולים והמצליחים בארץ ובעולם, איך הם הגיעו להצלחה שלהם, ואיך אני יכול ליישם את מה שהם עושים בחיים שלי!

לאחר שהגעתי להצלחה הגדולה שלי, והקמתי חברה מצליחה למנטורינג ופיתוח עסקי, החלטתי שאני הולך על זה עד הסוף, ופותח את הדלת לכל חולם, יזם ובעל עסק שרוצה ללמוד איך גם הוא יכול לעשות את זה ובענק! לקחת את הרעיון והכישרון, ולהפוך אותו למציאות!

בדיוק בגלל הסיבה הזו פיתחתי את מודל המנגנונים להצלחה בעסקים,

כדי שלכל אחת תהיה השיטה המדויקת והברורה, כיצד להצליח בעסקים מא' ועד ת', מבלי לעשות טעויות קשות וליפול לבורות, וכדי לסלול את הדרך להצלחה בצורה המהירה והבטוחה!

בזכות השיטה, הידע והכלים שהעברתי לאנשים, מאות בעלי עסקים זכו להקים את העסק שחלמו עליו, לייצר חופש תעסוקתי וכלכלי, ולמנף את רמת החיים שלהם למחוזות שלא האמינו אפילו שאפשריים עבורם!

אני מאמין שלא נועדנו לחיות בקטן, ושהיחידים שיש להם אינטרס שנמשיך לחיות ככה, אלו האנשים שחיים בדיוק ההיפך ורוצים לנצל את הקטן והחלש, או אלו שפשוט לא מאמינים שאפשר לחיות אחרת!

לי זה נמאס לראות כלכך הרבה אנשים מוכשרים, ששמים לעצמם מקלות בגלגלים, שמונעים מעצמם את ההצלחה שהם יכולים להגיע אליה ולא מממשים את עצמם.

הפחד הוא, שהסבל ימשך עוד שנה ועוד שנה.. עד שתתרגלו אליו, וכשתתעוררו יהיה מאוחר מידי. אל תתרגלו לחיות בסטנדרט הזה – לחיות בפספוס, בצמצום כלכלי, בחרדה? זו הסכנה האמיתית!

אל תתנו לאנשים להכתיב לכם מה אפשרי, או לא אפשרי עבורכם, אתם המכתיבים הבלעדיים של החיים שלכם!

ואם גם אתם רוצים לעשות איתי את הקפיצה למים עכשיו, ולשנות את החיים העסקיים והכלכליים שלכם, לבנות את העסק שתמיד חלמתם עליו, ולייצר את פריצת הדרך שחיכיתם לה, גם אתם יכולים לבחור לייצר שינוי עכשיו.

אני מאמין שמי שקופץ למים ונוקט בפעולה, באמת קיבל החלטה, ושרק מהמקום הזה ניתן לייצר שינוי. ממש כמו ההחלטה שאני קיבלתי, לשנות לעצמי ולאנשים אחרים את החיים העסקיים והאישיים.

ומה שמדהים הוא, שאם גם את או אתה תבחרו עכשיו לפתוח דרך חדשה לחיים שלכם, גם אצלכם הכל יכול להשתנות! והאבסורד הוא? שמה שלקח לי לבנות במשך שנים, ללקוחות שלי לוקח חודשים בודדים.

ימים
שעות
דקות
שניות

כדי לא לפספס את ההרשמה,

נתראה בכנס הדיגיטלי!