מחלקות

מחלקת העסקים

מחלקת העסקים

בין אם אתה יזם בתחילת הדרך ויש לך חלום להקים עסק, או שאתה בעל עסק שרוצה לפרוץ ולהפוך למותג חזק ומוביל, במחלקת העסקים המשימה שלנו היא לתת לך את המעטפת, שתעזור לך להיפטר מסימני השאלה ומחוסר הוודאות בדרך שלך, וסוף סוף תשים אותך על הדרך המדויקת שלך להצלחה.

עם מתודה מוכחת, ושיטות עבודה פרקטיות שהצליחו אצל מאות מהלקוחות שלנו, אנחנו נמצא את המסלול המתאים ביותר בשבילך, ונעזור לך להצליח לממש את החזון העסקי שלך בטווח הרחוק, ולייצר פריצה עסקית וכלכלית בקצב שתבחר!

בין אם אתה צריך שירותי ליווי עסקי 1X1 שייקחו אותך יד ביד להצלחה, או שאתה מחפש קורס שיעשיר אותך בידע ובכלים הנכונים לעסקים, אנחנו כאן בשביל להעניק לך את הדרך הטובה ביותר לך!
תשאיר פנייה ונעזור לך עם העסק!

מחלקת עמידה מול קהל

מחלקת עמידה מול קהל

בעיניים שלנו, עמידה מול קהל, זהו הכלי החזק והאפקטיבי ביותר לבניית מותג חזק ומוביל, והדרך הטובה ביותר למנף את העסק ולהגיע לשיאים בהכנסות.

כשאנחנו עומדים בפני מספר רב של אנשים, ובעצם פועלים על פי "תורת המספרים הגדולים", סיכויי ההצלחה עולים באופן משמעותי!

וברגע שעושים זאת נכון, אנו יכולים לייצר השפעה על המונים, לייצר מכירות מאסיביות, ולייצר קפיצות כלכליות בעסק שלנו, וזו גם הדרך הטובה ביותר להעביר את הבשורה שלנו!

המשימה שלנו, היא לתת לך את הידע והכלים כיצד להפוך למרצה מוביל, ללמד אותך איך למלא אולמות, וכיצד לעשות הרבה כסף מבמות!
אז למה אתה מחכה? תשאיר פניה ונחזור אליך עם ההצעה הכי מתאימה לך!

מחלקת מכירות ופיננסיים

מחלקת מכירות ופיננסיים

מכירות ופיננסיים הם הלב הפועם של העסק, והם המנגנונים החשובים ביותר, שאסור להיות בחוסר שליטה עליהם.

80% מהעסקים בישראל נסגרים 5 שנים לאחר פתיחתם, ואחת הסיבות לכך, היא חוסר שליטה בכסף:

במכירות לרוב אנשים לא מכניסים מספיק כסף לעסק, ובפיננסיים, אנשים שמכניסים כסף פשוט מאבדים אותו ואפילו נכנסים לחובות.

המשימה שלנו במחלקת הפיננסיים, היא לוודא שתצמח כלכלית ושתהיה בשליטה על הכסף!

תן לנו לבדוק איתך את המספרים מקרוב ולעזור לך למקסם רווחיות, ולהיות רגוע לגבי ההכנסות והמספרים בעסק שלך! פנה אלינו ונעזור לך!

מחלקת השיווק והמיתוג

מחלקת השיווק והמיתוג

מגיעים אלינו למחלקת השיווק והמיתוג לא מעט בעלי עסקים, שרובים אנשים מאוד מוכשרים, ובולטים ביכולות שלהם, שמספרים לנו שהם פשוט לא מצליחים לפרוץ, והם לרוב רק שורדים.

כשאנחנו בוחנים את התדמית שבנו לעצמם ברשתות ובדיגיטל, אנחנו בדרך כלל מגלים, שהתדמית שהם בנו, לא משקפת את היכולות שלהם, הם לא משדרים "מותג", הם נראים כמו כולם, ולרוב הם לא יודעים איך לתפוס את תשומת הלב של הלקוחות שלהם, בזמן שמתחרים פחות טובים מהם, "גונבים" את כל תשומת הלב וההצלחה.

המשימה שלנו במחלקת השיווק והמיתוג, היא "להלביש" לך את העסק, באופן כזה שיבנה לך תדמית שלא ניתן להתעלם ממנה, ושתשדר "מותג חזק!" שיגרום לאנשים לרצות להגיע דווקא אליך, ותעזור לך להשיג הרבה יותר לקוחות איכותיים ומדויקים שתהנה לעבוד איתם!

בוא נבנה לך תדמית מנצחת ברשתות! למה אתה מחכה? פנה אלינו עכשיו!