חולם להפוך למותג הבא של ישראל?

מרגיש שנועדת לחיות בגדול ולהפסיק לפעול בקטן?

מרגיש שהעסק שלך צריך לפרוץ לשיא ההצלחה?

אז איך זה שעדיין לא מספיק
אנשים שמעו עליך?

למה לדעתך אתה עדיין אנונימי,
והדברים פשוט לא מתפוצצים?

עלינו

קבוצת שחר קאיקוב, מומחים בבניית מותגים מובילים ובפיתוח עסקים, ועזרו כבר לעשרות בעלי עסקים בשנה, להפוך למותגים החזקים ביותר בתחומם!

שחר, מייסד החברה הינו יועץ עסקי ומומחה בתחומי השיווק הפרסום והמיתוג ובפיתוח עסקי.
לאחר שהיה דוגמן במשך 6 שנים בסוכנויות הדוגמנות החזקות ביותר בישראל, בהן יולי מודלס, רוברטו בן שושן, רונן צרפתי ו-ITM מודלס, ולאחר שהופיע בהפקות הנחשקות ביותר עם הדוגמניות החזקות ביותר בתחום כמו קארין עליה, אסתי גינזבורג, שלומית מלכה, אדלה הוק ועוד, והשחקניות החזקות ביותר כמו דניאל גל, מגי עזרזר, דר זוזובסקי ועוד, והזמרים החזקים ביותר בתעשייה כמו הראל סקעת, והלנה פפריצו הכוכבת היווניה שזכתה בארוויזיון, ולאחר שעזר לעשרות בעלי עסקים בשנה להפוך להיות מותגים חזקים ומובילים בתחומם, שחר הפך להיות המנטור העסקי המוביל בישראל שיודע איך לנפץ לך את תקרת הזכוכית בעסק, ולהפוך אותך למותג הבא בישראל, על ידי בניית מודל עסקי מנצח, ופיתוח תדמית עוצמתית שלא ניתן להתעלם ממנה לקידום העסק והמותג שלך והגדלת הרווחים בצורה משמעותית וחסרת תקדים.

שחר מאמין שאין עסק עם שירות או מוצר טוב שצריך להישאר אנונימי, ושעל ידי מודל עסקי חזק ומנצח עם צוות של מומחים, שיווק מיתוג ופרסום עוצמתי ומנצח, ופרזנטוריות חזקות שיגרמו לעסק שלך לבלוט מעל כל המתחרים, זו הדרך הטובה ביותר לכבוש את השוק ולהשאיר עשן למתחרים.

אם הגיע הזמן שלך לעלות לרמה הבאה שלך בעסק,
ולהפוך להיות המותג הבא של ישראל!

תשאיר/י לנו פרטים עכשיו:

אז איך אנחנו יכולים לעזור לך?

בניית תוכנית עסקית שתעזור לך להפוך למותג-על.

מיתוג ובניית תדמית בולטת ויוקרתית ברשתות החברתיות.

שיווק שיגרום לאנשים לדבר עליך ולא ישאיר את הלקוחות אדישים!

אז למה ישנם בעלי עסקים שאנשים בקושי מכירים, והם כל הזמן שורדים ומשווים מחירים עם מתחרים, בזמן שיש מותגים חזקים שכולם מכירים, ולהם גם רוב האנשים מוכנים לשלם הרבה יותר?

שאלת את עצמך את זה פעם?
איך זה שבזמן שישנו אחוז בודד של עסקים, שבולטים מעל כולם ומובילים את השוק, כל השאר נראים כמו זנבות או חיקויים זולים, גם אם השירות או המוצרים שלהם הרבה יותר טובים?

האמת היא, שאין שום קשר בין איכות השירות או המוצר, לבין כמה אנשים מכירים אותך ואוהדים אותך, כמו שאין שום קשר בין אופי לבין יופי, ולמען האמת, הכל יושב על בניית תדמית חזקה, ועל כמה הצלחתם לפרוץ לאנשים לתודעה, ולגרום להם לדבר עליך!

אני יודע מה אתה חושב כרגע, "למי יש זמן להתעסק עם כל זה?!" "תן לי רק להתעסק בתחום שאני אוהב!" או לחילופין: "מי שלא מבין שאני טוב, שילך לעזאזל", אבל האמת היא שאתם לגמרי לא בכיוון, ולא ככה הדברים עובדים!

כדי לגרום לאנשים להבין שאתם הכי טובים, אנחנו צריכים לעזור להם להבין שאתם הכי טובים, עם כלכך הרבה הצעות בחוץ וכלכך הרבה פיתויים, לאנשים הפך להיות הרבה יותר קשה להבין מה אתם שווים.

בדיוק בשביל זה אנחנו כאן, כדי לעזור לכם להפוך להיות מותגים מובילים, ולגרום לאנשים לעוף על המותג שלכם, ולשים כמובן עשן לכל שאר המתחרים.

אז מה עושים אם אתם
לא אוהבים את המצלמה ולהיות בפרונט?

אתם לא חייבים להיות הפנים של העסק

אתם לא חייבים להיות הפנים של העסק

כדי לשדר מותג חזק, אנחנו נמצא לך פרזנטור/ית לעסק, נבנה יחד אתכם את אסטרטגיית התוכן והשיווק, נעשה לכם את הצילומים ונעבוד עם הפרזנטור/ית וננהל עבורכם את כל המדיה והרשתות החברתיות.

כך תשדרו מותג חזק ופורץ דרך עם תדמית עוצמתית, לא תצטרכו להשקיע זמן בעצמכם בשיווק ובבניית תכנים חובבניים, והכי חשוב, תתנו למקצוענים להפוך למותגי-על שלוקחים אליהם את כל הרווחים.

אז למה אנחנו מחכים?
תשלחו לנו עכשיו פרטים, ותנו לנו להפוך את השירות והמוצר שלכם,
למותג הבא של ישראל!