השיטה לפריצת גבולות
ההצלחה בחיים

על המסלול העוצמתי
"לנפץ את תקרת הזכוכית":

אם אתם מרגישים שאתם מפספסים את החיים שנועדתם להם, נמאס לכם לחיות בהתפשרות ובבינוניות, אתם יודעים שאתם מסוגלים להרבה יותר אבל לא יודעים איך להגיע לשם, ואתם משתוקקים לנפץ את תקרת הזכוכית שלכם אחת ולתמיד?

רוצים להפוך לאנשים מובילים ומשפיעים בחיים שלכם? להצליח למגנט אליכם את מבוקשכם? לדעת כיצד לפתות ולמשוך כל אחד ואחת? לקבל שליטה מלאה על החיים האישיים, הזוגיים והכלכליים שלכם?

אם כן, זהו המסלול שיקנה לכם את הידע והכלים לעשות זאת ובענק.

השיטה אותה פיצח שחר קאיקוב, לאחר שלמד מהמנטורים הגדולים ביותר בארץ ובעולם את עולמות ההתפתחות האישית, הבמות, הNLP, ההשפעה והעסקים, כוללת בתוכה את הכלים הפרקטיים והשיטות אשר שמו כל אחד ואחת מהאנשים המובילים בעולם בפסגת ההצלחה. הייחודיות של המסלול היא שכל הידע התיאורטי שלא באמת מייצר תוצאות סונן, ואך ורק הידע והכלים הפרקטיים שמייצרים שינוי אמיתי ומביאים לתוצאות נשאר, ובמילים אחרות, אנחנו מתעסקים בתוצאות, ולא בתיאוריות.

ה"אני מאמין" שלנו, הוא שכל אדם מסוגל להצליח ובענק, אם רק ירכוש את הכלים הנכונים כדי לעשות זאת. מודל 6 השלבים אותו פיצח שחר, כולל בתוכו את אבני הדרך אשר הפכו אותו למנטור המוביל בישראל לניפוץ תקרות הזכוכית, ועזרו לו, ולמאות האנשים שליווה ובחרו לאמץ את השיטה לחיים שלהם, לייצר התפתחות אישית משמעותית ולהגיע לתוצאות פורצות דרך בחיים האישיים והעסקיים! זה לא משנה מה היא נקודת הפתיחה שלכם, אם אתם בוחרים לחתוך מחיים של דעיכה, ולייצר עכשיו שינוי בחיים שלכם ולקפוץ למים, גם אתם יכולים להשיג את החיים שאתם חולמים עליהם! כל מה שמפריד בין החיים שאתם יכולים להשיג, לבין המקום שאתם נמצאים בו כרגע, הם אך ורק הידע, התודעה, סט המיומנויות והשיטה איתה אתם פועלים בחיים שלכם. בנוסף לידע ולכלים פורצי הדרך שתקבלו במסלול, תהיו עטופים בסביבה חיובית ומקדמת שתדחוף אתכם להצלחה, עם הרבה מאוד פאן וכיף לאורך התהליך המעצים שתעברו, כשהמטרה היא שתצאו אנשים שונים ועוצמתיים מהתהליך הזה, ושתמשיכו לייצר התקדמות, לכבוש פסגות ולחיות בתשוקה יותר ויותר מיום ליום גם לאחר התהליך, וזאת ע"י כלים מדויקים שתאמצו לכם לחיים! אין שום סיבה לסבול, הגיע הזמן לייצר שינוי, ובשביל זה עלינו להשתנות! מסר אישי משחר: אני קצת מקנא בכם שאתם מקבלים הכל על מגש של כסף, מה שלי לקח כל החיים להגיע אליו אתם עושים ב-6 מפגשים, אני סופר מתרגש בשבילכם, ואני מאחל לכולכם המון בהצלחה!", אז למה אתכם מחכים? אם אתם חושבים שאתם מתאימים למסלול, השאירו פרטים כבר עכשיו, ונחזור אליכם עם כל הפרטים!

מודל 6 השלבים לניפוץ תקרת הזכוכית

לחץ לפירוט
לחץ לפירוט
לחץ לפירוט
לחץ לפירוט
לחץ לפירוט
לחץ לפירוט
0
שיעורים עוצמתיים באולם
0
כלים פרקטיים לשינוי מיידי
0
עקרונות להצלחה פורצת דרך
0
שיעורים מוקלטים

איך המסלול ישנה לך את החיים

קבלת שליטה מלאה על החיים:

אם אתם מרגישים שאתם לא בשליטה בחיים שלכם, ושנסיבות החיים מנהלות אתכם,

אתם נמצאים בלופ שלילי בחיים שלכם ואתם לא מצליחים לצאת ממנו, אתם חווים נפילות נפשיות, אתם מתקדמים צעד אחורה אחרי כל צעד קדימה, אתם מנוהלים על ידי פחדים, מצבים קשים מערערים אתכם ואפילו מכניסים אתכם לחרדות ולדכאון, ואתם רוצים לקחת את מושכות החיים לידיים שלכם?

זה בדיוק החלק שבו תלמדו כיצד לעשות זאת ובענק. נקודת ההנחה שאנחנו יוצאים ממנה, היא שברגע שאנו מקבלים שליטה על המחשבות, ועל הרגשות שלנו, אנחנו מייצרים שליטה אבסולוטית גם על הפעולות ועל התוצאות שלנו. לאחר שתלמדו כיצד פועל המוח שלכם, ואיך גם אתם יכולים לקבל עליו שליטה, אתם תשימו לב איך פתאום קל לכם מאוד להשתלט על מצבים בחיים ואיך אתם הופכים מאנשים שלא מצליחים לייצר שליטה בחיים שלהם, לאנשים שנמצאים בשליטה מוחלטת (לא משנה כמה הנסיבות קשות!). אחד הדברים שהכי הפחידו את שחר כשהוא לא היה במקום טוב בחיים שלו, הוא שאם הדברים הקטנים מצליחים לערער אותו ולהפיל אותו, מה יקרה כשמצבים קשים יותר יגיעו? מה יהיה אז עם הפוקוס, השליטה הרגשית והאנרגיה בחיים שלו? זו בדיוק הסיבה שהובילה אותו לחקור לעומק את חוקי המוח האינושי ולמצוא את הכלים הפרקטיים שעל ידם ניתן לקבל עליו שליטה, ועל ידי כך לחוש באופן מתמיד בטחון עצמי, אנרגיה גבוה ויציבות מבלי ששום גורם חיצוני ישפיע על כך. מאחר והמוח של כולנו עובד באותם החוקים, עם הכלים שתקבלו ותאמצו לחייכם, גם אתם תצליחו לעשות זאת ובענק.

יצירת השפעה עוצמתית על אחרים:

אם נחשוב על זה לרגע, כל הצלחה בחיים מבוססת על תקשורת בין בני אדם (זה או שאתה משפיע, או שאתה מושפע), וכדי להשיג כל דבר שאנו רוצים בחיים, אנחנו צריכים ללמוד כיצד להפוך לאנשים שיודעים לייצר השפעה ולהשיג את מבוקשם! מעבר לתקרת הזכוכית שלנו מול עצמינו אותה אנו צריכים לנפץ, קיימת תקרת זכוכית (אפילו עבה יותר) בינינו לבין אנשים אחרים, שהרבה מאוד פעמים נראה שהיא פשוט בלתי ניתנת לחדירה. זה בהחלט יכול להיות מאוד מתסכל ומתיש לגרום לאנשים להגיע למקום שלנו ולא להצליח לעשות זאת, וחשוב להבין שזה קורה מאחר ואנחנו פשוט לוחצים על הכפתורי ההשפעה הלא נכונים (העיניין הוא שאנו תמיד לוחצים על כפתורים, גם כשאנחנו לא מודעים לכך). רק דמיינו לעצמיכם, איזה כח יהיה לכם בידיים ברגע שתלמדו כיצד להגיע לכל אדם, לדבר בשפה שלו, ולהביא אותו למקום שלכם! אז אם גם אתם רוצים ללמוד כיצד לייצר השפעה עוצמתית על אחרים, בין אם זה לגרום לצד השני להימשך אליכם, לחשוב כמוכם, להעריץ אתכם, או לחשוב ולפעול כמו שאתם רוצים, זהו החלק שבו תלמדו כיצד "לתכנת" אנשים אחרים, ולהפוך למאסטרים בהשפעה

(זהירות, ברגע שתלמדו כיצד לעשות זאת, לא תוכלו לחזור לחיים הרגילים שלכם.)

כיצד לנפץ את התקרה הכלכלית אחת ולתמיד:

תופעה נפוצה שאנו רואים אצל אנשים שהגיעו אלינו מתהליכי התפתחות אישית במקומות אחרים, היא שהם הצליחו לשפר את החיים שלהם לתקופה מסויימת ולאחר מכן חזרו לכל הבעיות שניסו להפטר מהן, המוטיבציה נעלמה להם, הפחדים והחרדות חזרו להם, או שהם כן ייצרו שינוי בחיים, אבל הוא לא קרוב אפילו למה שבאמת רצו להשיג, והשינוי העיקרי שנוצר להם, הוא שהם לא מאמינים בתהליכי התפתחות אישית יותר (ובצדק). אז למה זה קורה? כי מעבר לעולם הפנימי שאנו מייצרים בו שינוי, לא ניתן להתעלם מחוקי העולם בו אנחנו חיים, שברובו מושפע מהפן הכלכלי! מה שאומר שלא משנה כמה נשנה את עצמינו, וכמה נלמד להשפיע על אחרים, אם אנחנו לא מבינים בחוקי הכסף, אנחנו תמיד נעמוד מול תקרה שלא מאפשרת לנו למצות את היכולות שלנו בעולם הפיזי והחומרי! זו גם הסיבה לכך שאנשים מרגישים שלא עשו שום שינוי, כי תוצאות בפועל נמדדות במספרים! פלא שכלכך הרבה אנשים מדרדרים חזרה לנקודת ההתחלה שלהם? בחלק זה של הקורס, תלמדו כיצד להפוך לאנשים ששולטים בעולם הכסף, יודעים לייצר לעצמם שפע כלכלי, מנטלים רעשים בראש ואמונות מגבילות לגבי כסף, ומבינים איך להיא את עצמם ואת הסביבה שלהם ליצירת ההכנסה הכלכלית שתמיד חלמו עליה (ומעבר).

קבלת שליטה מלאה על החיים:

אם אתם מרגישים שאתם לא בשליטה בחיים שלכם, ושנסיבות החיים מנהלות אתכם,

אתם נמצאים בלופ שלילי בחיים שלכם ואתם לא מצליחים לצאת ממנו, אתם חווים נפילות נפשיות, אתם מתקדמים צעד אחורה אחרי כל צעד קדימה, אתם מנוהלים על ידי פחדים, מצבים קשים מערערים אתכם ואפילו מכניסים אתכם לחרדות ולדכאון, ואתם רוצים לקחת את מושכות החיים לידיים שלכם?

זה בדיוק החלק שבו תלמדו כיצד לעשות זאת ובענק. נקודת ההנחה שאנחנו יוצאים ממנה, היא שברגע שאנו מקבלים שליטה על המחשבות, ועל הרגשות שלנו, אנחנו מייצרים שליטה אבסולוטית גם על הפעולות ועל התוצאות שלנו. לאחר שתלמדו כיצד פועל המוח שלכם, ואיך גם אתם יכולים לקבל עליו שליטה,

אתם תשימו לב איך פתאום קל לכם מאוד להשתלט על מצבים בחיים ואיך אתם הופכים מאנשים שלא מצליחים לייצר שליטה בחיים שלהם, לאנשים שנמצאים בשליטה מוחלטת (לא משנה כמה הנסיבות קשות!).

אחד הדברים שהכי הפחידו את שחר כשהוא לא היה במקום טוב בחיים שלו, הוא שאם הדברים הקטנים מצליחים לערער אותו ולהפיל אותו, מה יקרה כשמצבים קשים יותר יגיעו? מה יהיה אז עם הפוקוס, השליטה הרגשית והאנרגיה בחיים שלו?

זו בדיוק הסיבה שהובילה אותו לחקור לעומק את חוקי המוח האינושי ולמצוא את הכלים הפרקטיים שעל ידם ניתן לקבל עליו שליטה, ועל ידי כך לחוש באופן מתמיד בטחון עצמי, אנרגיה גבוה ויציבות מבלי ששום גורם חיצוני ישפיע על כך. מאחר והמוח של כולנו עובד באותם החוקים, עם הכלים שתקבלו ותאמצו לחייכם, גם אתם תצליחו לעשות זאת ובענק.

יצירת השפעה עוצמתית על אחרים:

אם נחשוב על זה לרגע, כל הצלחה בחיים מבוססת על תקשורת בין בני אדם (זה או שאתה משפיע, או שאתה מושפע), וכדי להשיג כל דבר שאנו רוצים בחיים, אנחנו צריכים ללמוד כיצד להפוך לאנשים שיודעים לייצר השפעה ולהשיג את מבוקשם!

מעבר לתקרת הזכוכית שלנו מול עצמינו אותה אנו צריכים לנפץ, קיימת תקרת זכוכית (אפילו עבה יותר) בינינו לבין אנשים אחרים, שהרבה מאוד פעמים נראה שהיא פשוט בלתי ניתנת לחדירה. זה בהחלט יכול להיות מאוד מתסכל ומתיש לגרום לאנשים להגיע למקום שלנו ולא להצליח לעשות זאת,

וחשוב להבין שזה קורה מאחר ואנחנו פשוט לוחצים על הכפתורי ההשפעה הלא נכונים (העניין הוא שאנו תמיד לוחצים על כפתורים, גם כשאנחנו לא מודעים לכך). רק דמיינו לעצמיכם, איזה כח יהיה לכם בידיים ברגע שתלמדו כיצד להגיע לכל אדם, לדבר בשפה שלו, ולהביא אותו למקום שלכם!

אז אם גם אתם רוצים ללמוד כיצד לייצר השפעה עוצמתית על אחרים, בין אם זה לגרום לצד השני להימשך אליכם, לחשוב כמוכם, להעריץ אתכם, או לחשוב ולפעול כמו שאתם רוצים, זהו החלק שבו תלמדו כיצד "לתכנת" אנשים אחרים, ולהפוך למאסטרים בהשפעה

(זהירות, ברגע שתלמדו כיצד לעשות זאת, לא תוכלו לחזור לחיים הרגילים שלכם.)

כיצד לנפץ את התקרה הכלכלית אחת ולתמיד:

תופעה נפוצה שאנו רואים אצל אנשים שהגיעו אלינו מתהליכי התפתחות אישית במקומות אחרים, היא שהם הצליחו לשפר את החיים שלהם לתקופה מסויימת ולאחר מכן חזרו לכל הבעיות שניסו להפטר מהן, המוטיבציה נעלמה להם, הפחדים והחרדות חזרו להם, או שהם כן ייצרו שינוי בחיים, אבל הוא לא קרוב אפילו למה שבאמת רצו להשיג, והשינוי העיקרי שנוצר להם, הוא שהם לא מאמינים בתהליכי התפתחות אישית יותר (ובצדק).

אז למה זה קורה? כי מעבר לעולם הפנימי שאנו מייצרים בו שינוי, לא ניתן להתעלם מחוקי העולם בו אנחנו חיים, שברובו מושפע מהפן הכלכלי! מה שאומר שלא משנה כמה נשנה את עצמינו, וכמה נלמד להשפיע על אחרים, אם אנחנו לא מבינים בחוקי הכסף, אנחנו תמיד נעמוד מול תקרה שלא מאפשרת לנו למצות את היכולות שלנו בעולם הפיזי והחומרי!

זו גם הסיבה לכך שאנשים מרגישים שלא עשו שום שינוי, כי תוצאות בפועל נמדדות במספרים! פלא שכל כך הרבה אנשים מדרדרים חזרה לנקודת ההתחלה שלהם?

בחלק זה של הקורס, תלמדו כיצד להפוך לאנשים ששולטים בעולם הכסף, יודעים לייצר לעצמם שפע כלכלי, מנטלים רעשים בראש ואמונות מגבילות לגבי כסף, ומבינים איך להיא את עצמם ואת הסביבה שלהם ליצירת ההכנסה הכלכלית שתמיד חלמו עליה (ומעבר).

אתם שואלים אנחנו עונים

קודם כל הפיתחות שלך ראויה להערכה, ואנו שמחים ששיתפת אותי במצב שלך. לגבי שאלתך: בהחלט! אחד הנושאים ששחר שם עליו דגש בקורס, הוא איך ניתן לפתח בטחון עצמי בלתי ניתן לערעור, והערכה עצמית גבוהה. בלי זה, זה בלתי אפשרי להגיע להישגים משמעותיים בחיים, וזה אחת תקרות הזכוכית הכי שכיחות בקרב האוכלוסיה. אם זה מה שאתה סובל ממנו, סביר מאוד להניח שאתה תרגיש שינוי פורץ דרך במסלול שבחרת.

אחד הדברים שאנו שומעים המון מאנשים שמגיעים אלינו למסלולים, הוא שהם תקועים במקום שהם לא סובלים במשך הרבה מאוד זמן, בין אם עם עצמם, עם הסביבה שלהם, או במקום פיזי שנמאס להם ממנו, ומה שמשותף לכולם – זה שהם לא מצליחים לייצר שינוי במשך הרבה זמן. השיטה איתה אנחנו עובדים, נקראת NLP, שבמהות שלה פותחה ע"י דוקטור ריצ'רד בנלדר וחוקרים נוספים מעולמות הפסיכולוגיה והתודעה, ומטרה היחידה: לייצר שינוי מיידי, שמחזיק לאורך זמן. זאת גם הסיבה לכך שאנשים עוברים אצלינו מהפכים, גם אם כל החיים היו תקועים במקום שהם לא מצליחים לצאת ממנו.

שחר מכור לעולם העסקים, וסביר להניח שגם אם היית רוצה להשאר שכיר, שחר היה משנה את דעתך. אחד הנושאים שבהם אנו מתעמקים במסלול, הוא בעולם העסקים ובחוקי הכסף, שם שחר מפרק אמונות מגבילות, פחדים וחסמים, ומקנה תודעה, ידע, שיטה ומיומנויות מתקדמות להצלחה מירבית כעצמאי בישראל – מבלי ליפול לבורות ולטעויות קשות בדרך. לכן אם להיות עצמאי זה החלום שלך, המסלול הזה הוא בדיוק בשבילך.

כל דבר שתלמד בחיים יקנה לך ערך מוסף, ויתרום לך המון בחיים, ושחר עצמו הדריך בקורסי NLP ולימד אנשים את התחום לעומקו. אנו יודעים לייצר הפרדה ברורה בין ידע שהוא תיאורטי, לבין ידע שהוא פרקטי, גם בNLP שנחשב תחום פרקטי (באופן יחסי לפסיכולוגיה), יש הרבה מאוד יישומים שהם פשוט לא ריאלים למציאות שבה אנחנו חיים. במסלול שאתה הולך לעבור, שחר בהחלט משתמש בכלים מהNLP כדי לעזור לך לייצר שינוי מיידי, אך הוא גם מלמד כלים מתקדמים ופרקטיים מעולמות ההשפעה, הבמות, המכירות, משא ומתן פיתוי ומשיכה ועוד כלים רבים. חשוב להבין שהשיטה שפוצחה על ידי שחר הינה לחלוטין פרקטית, ומייצרת שינוי 360 מעלות: גם בפן האישי, גם הזוגי וגם הכלכלי,והכלים שתלמדו שם הם לא רק בסיס, אלא כלים שמשתמשים בהם המנטורים והאנשים המצליחים בעולם בחיים שלהם, כולל שחר. לכן, אם הכיוון שלך זה לשים את החיים שלך במקום הרבה יותר גבוה, ואין לך זמן, אנרגיה וכסף מיותרים לבזבז, הקורס "לנפץ את תקרת הזכוכית", יתן לך את המענה המדויק והמלא.

הטעות של הרבה מאוד אנשים שיש להם בעיה, היא שהם הולכים לגורם מקצועי שרק מחזק עוד יותר את עצם קיום הבעיה. בקורס עצמו אנו נכנס לזה לעומק, אך כבר עכשיו חשוב להבין שכאשר אנחנו מייצרים פעולות שמגדירות אותנו, זה מייצר בעיה גדולה יותר ולא פותר אותה: לדוגמא: אם אני הולך לפסיכולוג, אז אני "מטופל", ואם אני מטופל, אז אני צריך לטפל בבעיה, אך מעצם הטיפול בבעיה, נוצרת בעיה חדשה: "איך להפסיק להיות מטופל, ולהתחיל לייצר הצלחות גדולות?". כמובן שיש מקרים שמצריכים פסיכולוג, אחותו של שחר היא עצמה פסיכולוגית מאוד חזקה, אך ברוב המקרים, זו טעות אסטרטגית להכנס ללופ הזה. דווקא לרכוש ידע וכלים כדי לנווט נכון בחיים ולהשתלט על המחשבה והרגש, יכול להיות הרבה יותר חזק, מדויק וגם מהנה מכל "טיפול" אחר. זכרו, אתם לא "מטופלים", אתם "מנפצי תקרות זכוכית"!

כאשר בן אדם לא מוצא את מה שהוא באמת רוצה לעשות בחיים שלו, זה יכול לקרות מ3 סיבות עיקריות: 1) הוא יודע מה הוא רוצה, אבל הוא מלא בפחדים וחסמים. 2) הוא לא מצליח לייצר בהירות לגבי הרצון האמיתי שלו, ויש הרבה "רעשים" שמפריעים לו. 3) התודעה שלו מצומצמת, והוא לא פתוח למה שאפשרי עבורו, ומאוד יכול להיות שדווקא שם (במקום הלא גלוי) נמצאת התשובה הכי נכונה. בקורס אנו נעבור על כל אחד מהגורמים, נטפל בחסמים ובפחדים ונעביר כלים מתקדמים לפתרון מלא למציאת ייעוד ומטרה מדוייקת לחיים (כל אחד לפי מה שנכון לו!). מומלץ בחום לכל מי שעדיין מחפש את עצמו ולא מצא, ורוצה לחיות בבהירות, במיקוד ובעוצמה!

סביבה זה אחד הנושאים שהכי משפיעים על הצלחה של אנשים, וההתייחסות לנושא זה היא מאוד רחבה ומעמיקה. מעבר לכך שנלמד כיצד להשפיע על אנשים אחרים, ולגרום להם ללכת בדרך שלנו, ולא אנחנו ניפול לאמונות המגבילות שלהם, אתה גם תלמד כיצד לייצר "מיינדסט מפלדה", שלא ניתן לכופף (שזה אומר שלא יוכלו להשפיע עליך, ולכן דעות של אחרים כבר לא יעניינו אותך). הקורס מתמקד ב-2 הנושאים: כיצד לקבל שליטה מלאה על החיים (לא להיות מושפע), וכיצד להוביל ולהשפיע על אנשים אחרים! (להפוך ממושפע למשפיע!). לכן אם הסביבה שלך מורידה אותך, ואתה רוצה לשנות את זה, תגיע למסלול ותקבל כלים שמאוד יכול להיות שישנו לך את המצב ב180 מעלות, ואפילו את כל החיים.

אני יכול להבין מאיפה אתה מגיע, ונשמע שחווית אכזבות. אם אתה מדבר מניסיון אישי, הדבר היחיד שאני יכול להגיד לך זה שלהפסיק לנסות למצוא פתרון למצב שלך, זה ההפסד האמיתי, ושבסופו של יום עד שהבעיה שלך לא נפתרה, אתה צריך להמשיך לחפש פתרונות (גם רופאים יש פחות ויותר טובים), והאחריות הבלעדית היא שלך. אם אתה סתם מביע דעה שלילית מתוך חוסר היכרות או הבנה של המסלול שלנו, אז הטיפ שלי אליך הוא: אל תניח הנחות, תבדוק.

אנשים שהגיעו למרכז (בין אם לליווי אישי או עסקי) שינו לעצמם את איכות ורמת החיים, והגיעו למקומות שלא דמיינו שיצליחו להגיע אליהם, וחלקם הגיעו ממסלולים או ליוויים קודמים שהתאכזבו מהם.

לכן אני יותר ממזמין אותך להגיע ולחוות חוויה עוצמתית ומשנה חיים.

אם אתה עדיין נגד, אתה כנראה לא בשל לשינוי, וזה לא בשבילך.

ברור! זו מתנה מדהימה אם יש לך חברה שנמצאת במקום שהיא רוצה לייצר שינוי ולשים את עצמה במקום הרבה יותר חזק בחיים. השאלה שלי היא: למה שלא תעברי איתה ביחד את החוויה? מאוד יכול להיות שאם מצאת לנכון לרשום את חברה שלך, גם את רוצה ללמוד כלים משני חיים שיעזרו לך לעזור לאנשים אחרים בחיים שלך, ואולי אפילו לפתור דברים חשובים לך בחיים שלך! זו מחשבה נהדרת, ורק מעצם המחשבה רואים שאת חברת אמת! שאפו.

זה מדהים שאתה אומר את זה, כי בכל זאת שלחת הודעה ויצרת פעולה שמובילה אותך להתחיל שינוי.

לפי מה שאתה אומר, הגורם הבעייתי אצליך זה חוסר במוטיבציה, ובאנרגיה שאתה צריך כדי להניע את עצמיך לדרך שתשנה לך את החיים. מן הסתם שכאשר אין לך מוטיבציה ויכולת להרים את עצמיך לייצר שינוי, שום שינוי לא יקרה, וזאת בדיוק הסיבה למה אתה חייב לעשות מאמץ, גם אם זה אומר "ללכת נגד עצמיך" וללמוד כיצד לגייס מוטיבציה ולשמור עליה גבוהה לאורך זמן. בנוסף, איזור הנוחות (שזה האיזור הכי לא נוח בדרך כלל), זו הקללה הכי גדולה של המין האינושי. להצליח זה לא נוח, והחיים לא אמורים להיות נוחים, הם כן אמורים להיות מהנים, מרגשים, שלווים, אבל לא נוחים! אנחנו לא רוצים את הנוחות. נוחות מובילה לנכות, והיא האנטיטזה של הצלחה. לכן עליך לייצר פעולה לא נוחה, ולהגיע. אם היית הולך לרופא לקבל מרשם עבור מחלה סופנית, אני מאמין שהיית עוקב אחרי ההוראות, לכן גם כאן, זה המקום והזמן להקשיב לעצמיך ולפעול כדי להפטר מהמחלה ולייצר לעצמיך חיים בריאים ועוצמתיים.

החשש מובן מאוד, וזו בדיוק הסיבה לכך שאנו לא חושפים שום שיתוף אישי ושום תהליך עומק שאנחנו עוברים בקורס לקהל הרחב. ההנחיות של הקורס הן מאוד ברורות, מי שמשתף דבר מה אישי של חברו לקורס, עף מהקורס במיידי. במילים אחרות: כל מה שקורה במסלול לנפץ את תקרת הזכוכית, נשאר במסלול לנפץ את תקרת הזכוכית.

קודם כל זה שעשית כבר קורסים בעבר זה מעולה, ואני בהחלט מסכים איתך שקורסים רבים הם בעיקר תיאורטיים, חוזרים על עצמם, ומשאירים אימפקט שנעלם מהר מאוד לאחר הקורס. המטרה בקורס "לנפץ את תקרת הזכוכית" היא להקנות כלים שתקחו אותם אתכם הביתה, תתאמנו עליהם ותשלפו אותם כמו כלי נשק סודי בכל רגע שבו תצטרכו. זה לא משנה איפה עברת קורס בעבר, השיטה אותה פיצח שחר, המושטטת על ידע וכלים פרקטיים מהמנטורים הגדולים בעולם, פשוט עובדת, והעדויות של האנשים שהיו במקומות אחרים והצליחו לייצר שינוי רק אצלינו, הן העדויות הכי חזקות שלנו! שאפו על כך שאתה ממשיך לחפש פתרונות שמתאימים לך ושאתה לא מוכן לוותר! נשמע שאתה מאוד מתאים לתהליך. אז למה אתה מחכה? תגיע. אתה לא תתאכזב.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

לפי השאלה שלך, אני רוצה להתייחס לפתרון עבורך ב2 מישורים, בפן התודעתי (מה אתה מאמין שאפשרי, ומה חסום בעניך), והפן הפרקטי (איך אתה יכול לייצר הרבה יותר כסף בחיים שלך).

במסלול העסקים, אנו גם פותחים את התודעה, ופותחים את המחשבה לדרך שבה חוקי הכסף עובדים בעולם הזה, ועוזרים לאנשים להבין כמה כסף הם "משאירים על הרצפה" מבלי לשים לב,

ואנו גם מקנים שיטה, וכלים פרקטים ליצירת עצמאות וחופש כלכלי, מבלי לוותר על הבטחון והוודאות!

אם המטרה שלך לעשות משהו הרבה יותר משמעותי, ולהרוויח כמו שמגיע לך באמת, החלק האחרון במסלול ישנה לך את הראש ב180 מעלות לגבי חוקי הכסף ולגבי מה שאפשרי עבורך.

ערך עצמי נמוך זו בהחלט בעיה שאנחנו דואגים לפתור עם כל מי שמגיע למסלול שלנו. אך ערך עצמי נמוך בלבד זה לא הגורם שמושך לחיים שלך גברים שמזלזלים בך, או גורם לאנשים להביע כלפייך זלזול. בשלב זה אני לא יודע מה מקור הבעיה,לדוגמא: האם זה באמת זלזול, או שזו הפרשנות שלך למשהו שאת מייצרת מבלי לשים לב. בקורס עצמו אנו מאבחנים באופן מלא ומדויק מצבים כאלו, ומעניקים כלים שישימו אותך בעמדת כוח בכל מערכת יחסים שתכנסי אליה, ושימנעו מאנשים לדרוך עלייך, או לזלזל בך. יקרה בדיוק להיפך – אנשים יעריצו אותך.

לא לסיים דברים שאנו מתחילים זה לווא דווקא דבר רע, מאוד יכול להיות שאת בשלב שאת "טועמת" ומתנסה כדי לעבור תהליך של גילוי עצמי. אך אם נוצר דפוס של חוסר התמדה, זו בהחלט יכולה להיות בעיה לא קטנה, מאחר וחוסר התמדה מייצרת חוסר הצלחה באופן ישיר. למען האמת, הרבה מאוד אנשים הפסיקו ממש כמה מהלכים לפני ההצלחה הגדולה שלהם, וכואב לראות את זה. החלק הגרוע ביותר, הוא שבשלב מסויים זו הופכת להיות הזהות של האדם, ולפתע הוא אדם ש"לא מסיים דברים". בקורס אנו נלמד כיצד להציב מטרות שנכונות לנו מבלי לעשות "פרסות" בדרך, ולדהור אל המטרה במלוא המוטיבציה, העוצמה והתשוקה באופן כזה שיסחוף אחרים למסע האישי שלנו, עד הרגע שבו אנו קוצרים את הפירות וכבר מתכננים את ההצלחה הבאה שלנו! נשמע שהמסלול מאוד נכון עבורך, ונשמח לראותך אצלינו!

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

מה אומרים בוגרי הקורס?

נהוראי פרלמן

"הגעתי במצב מרוסק, היום אני עושה דברים שלא עשיתי בחיי"

שרית שוורצברג

"הכרתי בן אדם שההצלחה של המלווים שלו, היא כלכך חשובה ברמה שזו ההצלחה שלו"

שון פאר

"אני מוצא את עצמי בנקודה שאני ממש רוצה להצליח, סוף סוף"

גיל בניסטי

"הוא ידע לקחת את כל מה שיש לי בראש, ופשוט להוציא את זה לפועל"

שירה גבע

"שינה לי את כל החשיבה שלי, זה כמו לקחת בן אדם ולעשות ממנו בן אדם חדש"

רוצה לפרוץ את תקרת הזכוכית שלך?

זה מתחיל בדיוק כאן. לקבלת פרטים נוספים לגבי קורסיים, סדנאות, מסלולים וליווים יש למלא את הטופס,
ונחזור אליך בהקדם כדי להזניק אותך קדימה!